Producenci
A4 Tech Klawiatura Bloody B140N
Opis
B140N Neonowa klawiatura dla graczy
Reakcja klawisza 1 ms
Natychmiastowa reakcja jest gwarantowana dzięki technologii ultrapollingu 1000 Hz, która zapewnia ultraszybki czas reakcji 1 ms.
Oprogramowanie Elite Bloody KeyDominator
Twórz własne klucze makr za pomocą oprogramowania Bloody KeyDominator.
Regulowane podświetlenie
Efekty świetlne: FN + F12 (Solid / Breathing / Off); Jasność: FN + strzałka
Multimedialne klawisze skrótu
Naciśnij FN + F1 ~ F7, aby zastosować multimedialne skróty klawiszowe. Wyciszenie, głośność - / +, odtwarzanie / pauza, stop, poprzedni / następny utwór.
Tryb gry
Naciśnij Fn + F8, aby wyłączyć klawisze Windows i uniknąć zakłóceń podczas sesji gry.
Dane techniczne
| Model | Bloody B140N |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wymiary | 154 x 450 x 38 mm |
| Pozostałe parametry |
|