Producenci
A4 Tech Klawiatura FStyler FK11 szara
Opis
Eleganckie, okrągło-kwadratowe nakładki na klawisze
Eleganckie klawisze zwiększają obszar pisania, zapewniając dokładne pisanie.
Dostęp do multimediów za pomocą klawiszy skrótu
Jedno dotknięcie, aby uzyskać dostęp do 12 funkcji multimedialnych i internetowych za pomocą klawiszy FN+ F1 do F12.
Klucze z napisem laserowym
Upewnij się, że klawisz nigdy nie straci oznakowania.
Projekt otworów spustowych
Otwory spustowe zaprojektowano tak, aby zapobiegać zalaniu klawiatury.
Silikon o wysokiej elastyczności
Wysokoelastyczna membrana silikonowa zapewniająca wygodę podczas pisania.
Kompaktowy rozmiar
Klawiatura pozwala zaoszczędzić dużo miejsca na biurku.
Dane techniczne
| Model | FStyler FK11 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Kolor | Szary |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 314 x 145 x 26 mm |