Producenci
A4 Tech Klawiatura mechaniczna Bloody S510R Pudding (Blue Switch)
Opis
Bloody BLMS Customize Mechanical Switch
Specjalnie dostrojono punkt i siłę aktywacji, aby zapewnić graczom niezwykłą prędkość gry i wrażenia!
N-Key Rollover
100% Anti-Ghosting z pełnym przerzucaniem klawiszy gwarantuje, że jednoczesne polecenia klawiszy będą zawsze rejestrowane.
Rozszerzona pamięć 4 MB
Pamięć przechowuje do 120 000 makr.
Czas odpowiedzi 1 ms
Technologia wysyłania punktu 1 ms [Ahead Quick Step], reakcja przycisku 1 ms, natychmiastowa transmisja, szybka reakcja.
Częstotliwość raportowania 1000Hz
Nieskończona, współbieżna obsługa wejścia, częstotliwość raportowania 1000 Hz, pozwala użytkownikom na 100% wydajności w grach.
Nakładki na klawisze z podwójnym wtryskiem
Wykonane w unikalnym procesie produkcyjnym, w którym dwa kawałki plastiku są formowane razem. Zapewniają najwyższą jakość pisania i trwałość.
Oprogramowanie Elite Bloody KeyDominator
Twórz własne klucze makr za pomocą oprogramowania Bloody KeyDominator.
Dane techniczne
| Model | Bloody S510R Pudding |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Szary |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wymiary | 132 x 446 x 37 mm |
| Pozostałe parametry |
|