Producenci
A4 Tech Słuchawki EVO Vhead 50 z mikrofonem
Opis
A4-TECH EVO Vhead 50 to wysokiej klasy przewodowe słuchawki z mikrofonem do ogólnego zastosowania. Sterowanie głosem i przełącznik mikrofonu umieszczone na przewodzie. Mikrofon umieszczony na giętkim wysięgniku i wyposażony w system redukcji szumu z otoczenia zapewni dobrą jakość komunikacji. Słuchawki o bardzo dobrym tłumieniu odgłosów posiadają regulowany rozstaw. Kabel podłączeniowy o długości 2 m.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |