Producenci
A4 Tech Słuchawki FStyler FH200i niebieskie jack 3.5mm
Opis
FStyler FH200i Konferencyjne słuchawki nauszne
Głośnik 50 mm
Precyzyjny głośnik o średnicy 50 mm zapewnia krystalicznie czysty dźwięk.
Podwójny pałąk
Wyjątkowy, podwójny pałąk z możliwością regulacji, dostosowany do osobistych preferencji.
Wbudowany metalowy pasek na głowę
Wbudowany metalowy pałąk zapobiega odkształceniom oraz zapewnia wytrzymałość i trwałość.
Ergonomiczne, miękkie skórzane nauszniki
Nauszne nauszniki z miękkiej skóry ekologicznej zapewniają izolację od dźwięków otoczenia i wygodne dopasowanie.
Jednokierunkowy mikrofon z redukcją szumów
Wbudowany mikrofon jednokierunkowy, który można dowolnie obracać, odbiera głos głośno i wyraźnie. Redukuje niepożądane dźwięki otoczenia, gwarantując wyraźną rozmowę.
Pokrętło regulacji głośności
Pokrętło regulacji głośności na obudowie słuchawek umożliwiaja wygodne sterowanie.
Adapter przedłużający w zestawie
Błyskawicznie zamontuj podwójną wtyczkę 3,5 mm, aby współpracować z komputerem.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 100 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Akcesoria w zestawie | Adapter przedłużający 15 cm |