Producenci
A4 Tech Słuchawki HU-35 USB
Opis
Odtwórz, wstrzymaj, nagraj, zatrzymaj, wysuń! Niesamowita jakość. Oszałamiający dźwięk. Najwyższy komfort! Miękkie nauszniki wygodnie przylegają do ucha, zapewniając absolutną jakość dźwięku, jakbyś był we własnym świecie. Mikrofon In-Line świetnie nadaje się do komunikatora na PC!
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 102 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe: Windows 7/8/8.1/10 /Mac OS X |