Producenci
AFOX Karta graficzna Geforce GT420 4GB DDR3 128BIT DVI HDMI VGA LP Single Fan
Opis
Dane techniczne
| Model | Geforce GT420 |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 2.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rodzaj pamięci | DDR3 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Taktowanie rdzenia | 700 MHz |
| Taktowanie pamięci | 1333 MHz |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Porty wideo | 1 x DVI |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 11.1 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.3 |
| Wersja | Attach |