Producenci
AFOX Karta graficzna - Geforce GTX1660 SUPER 6GB GDDR6 192Bit DP DVI HDMI ATX Dual V4
Opis
Dane techniczne
| Model | RTX 1660 Super |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 3.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce GTX 1660 S |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 6 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1530 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1785 MHz |
| Taktowanie pamięci | 14 GHz |
| Rdzenie CUDA | 1408 |
| Porty wideo | 1 x DVI |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 |
| Wersja | Box |