Producenci
AG NEOVO Monitor interaktywny 86 cali HU-86T60 4K UHD 3840 x 2160
Opis
HU-86T60
HU86T60 to 86-calowy interaktywny wyświetlacz 4K Ultra HD zapewniający szerokie kąty widzenia i 20-punktową technologię dotyku IR. Idealny do sal lekcyjnych i konferencyjnych. Oferuje funkcje zorientowane na użytkownika i przeznaczone do pracy hybrydowej z łatwymi w użyciu narzędziami - bezprzewodowym ekranem i łącznością USB-C. Współpracując z Androidem 11.0, obsługuje Wi-Fi 5, Bluetooth i aplikację E-Share, zapewniając bezproblemową łączność bezprzewodową.
Dane techniczne
| Model | HU-86T60 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 85,6'' |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.494 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 28 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | LVD |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | REACH |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Pobór mocy | 480 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1160.9 mm |
| Szerokość | 1953.4 mm |
| Głębokość | 88.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 116.2 mm |
| Waga | 65.5 kg |
| Waga z podstawą | 69.4 kg |