Producenci
AG NEOVO Monitor wielkoformatowy NSD-5503 Android 9.0 UHD VA 500cd/m2 4000:1
Opis
NSD-5503, 55-calowy, uniwersalny wyświetlacz Digital Signage o rozdzielczości 4K UHD, upraszcza dynamiczne dostarczanie informacji w celu skutecznego angażowania klientów. Działając w systemie operacyjnym Android, oferuje wszechstronne zarządzanie treścią, zaawansowane planowanie i smukłą konstrukcję premium, co czyni go idealnym wyborem dla małych i średnich firm, takich jak punkty sprzedaży detalicznej, restauracje i obiekty hotelarskie, chcących ulepszyć doświadczenie klienta dzięki atrakcyjnym wizualnie i aktualnym informacjom.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | NSD-5503 |
| Przekątna ekranu | 54.6'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.315 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 18 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | LVD |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | BSMI |
| Certyfikaty | FCC |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | REACH |
| Standard VESA | 300 x 400 |
| Pobór mocy | 89 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 712.5 mm |
| Szerokość | 1239.7 mm |
| Głębokość | 38.6 mm |
| Waga | 17.6 kg |
| Video |