Producenci
AG NEOVO Monitor wielkoformatowy PM-3202 CZARNY 350cd/m2 1400:1 24/7
Opis
Nowy 32-calowy monitor cyfrowy o przekątnej 1080P z wąską ramką PM-3202 jest wyposażony w łatwy w obsłudze harmonogram odtwarzania zawartości z USB, rozdzielczość Full HD 1920×1080 z technologią Anti-Burn-in, jasność 350 nitów i tryb pracy 24 / 7. Monitor z wąskimi ramkami PM-3202 jest idealny do zastosowań w Digital Signage w dowolnym otoczeniu komercyjnym, w tym w restauracjach, sklepach detalicznych, gabinetach medycznych, miejscach spotkań firmowych lub hotelach.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | PM-3202 |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.364 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 28 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 92 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 85 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio in |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Certyfikaty | UKCA |
| Certyfikaty | REACH |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 42 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne | Montaż sufitowy (tylko w orientacji poziomej)
Uchwyt ścienny (tylko w orientacji poziomej)
Uchwyt na biurko (tylko w orientacji poziomej)
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 425.4 mm |
| Szerokość | 726.5 mm |
| Głębokość | 65.1 mm |
| Waga | 5.7 kg |
| Pozostałe parametry | Warunki pracy:
|