Producenci
AG NEOVO Monitor wielkoformatowy SC-32E Czarny 300cd/m2 24/7 BNC
Opis
Monitor wielkoformatowy SC-32E CZARNY
Wyświetlacz SC-32 o jasności 500 nitów, współczynniku kontrastu 3000:1 i rozdzielczości Full HD 1920 x1080, zapewnia czyste obrazy i wysokiej jakości kolory. Czas odpowiedzi 4ms i szybkie przełączanie sygnału, zapewnia efektywność kontroli nadzoru. Elastyczność połączeń VGA, HDMI, BNC i S-Video, zapewnia bezproblemową integrację systemu. Wygodny szeroki kąt widzenia, czyni z wyświetlacza SC-32 idealne rozwiązanie do zastosowań kontroli ochrony.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | SC-32E |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Proporcje obrazu | 1:1 |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.364 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 80 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x BNC (Video) |
| Gniazda we/wy | 1 x Mini-DIN-4 (S-Video) |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Pobór mocy | 26 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 503.8 mm |
| Szerokość | 503.8 mm |
| Głębokość | 189 mm |
| Waga | 9.3 kg |