Producenci
AG NEOVO Uchwyt do LFD DTS-01
Opis
DTS-01
- Zaprojektowana dla monitorów od 32 do 65 cali
- Podstawa ze szkła hartowanego
- Ułatwia zarządzanie kablami
- Trzystopniowa regulacja wysokości: 512 mm / 582 mm / 652 mm
- Nośność: do 40 kg
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 100 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 250 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 120 x 120 |
| Standard VESA | 200 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 100 x 150 |
| Standard VESA | 350 x 350 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 100 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 40 kg |
| Regulacja w pionie | 10 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Obrót | 90 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 550.0 x 655.0 x 280.0 mm |
| Waga | 6.2 kg |