Producenci
AG NEOVO Uchwyt do LFD LMK-02
Opis
LMK-02 Zestaw do montażu ściennego
- Trwała stalowa konstrukcja zapewnia niezawodne działanie
- Szybka i intuicyjna instalacja
- Elastyczna regulacja nachylenia
- Kompatybilny ze standardem VESA (maks. 440 x 330 mm)
- Zamykany drążek bezpieczeństwa (kłódka nie jest dołączona)
- Nośność: do 80 kg
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Standard VESA | 440 x 330 |
| Standard VESA | 50 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 80 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 3.8 kg |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 556.0 x 245.0 x 54.0 mm |