Producenci
AIWA Głośnik Power Audio KBTUS-400
Opis
Głośnik Power Audio KBTUS-400
- GŁOŚNIK PARTY KARAOKE z 50 W RMS i oświetleniem dyskotekowym
- DWA MIKROFONY I PILOT Dołączony
- DUŻY PANEL STEROWANIA wiele wariantów ustawień
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja wysokich tonów |
| Regulatory | Pilot |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Regulatory | Regulacja niskich tonów |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 50 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 56 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 6,3 mm jack |
| Złącza | microSD |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 4 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 h |
| Wymiary | 270 x 260 x 550 mm |
| Waga | 5870 g |
| Pozostałe parametry |
|