Producenci
AIWA Kolumna głośnikowa TSBT-360 FM radio, CD player, USB i bluetooth
Opis
Aiwa TSBT-360
2.1 Głośnik kolumnowy multimedialny
Ciesz się doskonałym dźwiękiem dzięki systemowi głośników multimedialnych AIWA 2.1 Channel Multimedia Tower. Ten system o mocy 60 W RMS ma obudowę z drewna prasowanego z aktywnym subwooferem zapewniającym głębszy bas. Ciesz się bezproblemową łącznością dzięki Bluetooth 5.0, portom USB i szybkiemu portowi ładowania. 2,8-calowy kolorowy wyświetlacz TFT i cyfrowy procesor korektora z sześcioma ustawieniami wstępnymi zapewniają wciągające wrażenia dźwiękowe. Idealna do każdego domu, ta elegancka czarna wieża z laminowanego drewna MDF z PVC obsługuje również urządzenia mobilne i tablety.
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Tak |
| Regulatory | Pilot |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 60 W |
| Moc subwoofera | 30 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 2 x USB |
| Złącza | RCA |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Drewnopodobny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 18 x 21 x 96 cm |
| Waga | 6.2 kg |