Producenci
AIWA Przenośny głośnik Power Audio KBTUS-900
Opis
TRZĘSIENIE ZIEMI ŁAMI KLUB
Poczuj rytm w swoich kościach.
JAPOŃSKA INŻYNIERIA
Design i dźwięk, aby poczuć atmosferę imprezy
DUŻO FUNKCJI, KTÓRE SIĘ CIESZYĆ
Graj na swoim instrumencie, śpiewaj i tańcz z Earthquake
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| Rodzaj | Mobilne |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Regulatory | Pilot |
| Regulatory | Regulacja wysokich tonów |
| Regulatory | Regulacja niskich tonów |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 800 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 60 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 74 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | Audio out |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 10 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 8 h |
| Wymiary | 40 x 120 x 37cm |
| Waga | 23.7 kg |