Producenci
AKYGA Kabel do ładowania Xiaomi Mi Band 5 Ak-SW-14 50cm AK-SW-14
Opis
Akyga AK-SW-14 służy do ładowania smartbandów Xiaomi Mi Band 5. To 50 cm kabel zakończony z jednej strony uniwersalnym złączem USB, które umożliwia ładowanie opaski przy pomocy dowolnego sprzętu wyposażonego w port USB. Dzięki temu to Ty decydujesz, z jakiego źródła prądu skorzystasz, czy to będzie powerbank, laptop, czy ładowarka sieciowa. Z drugiej strony przewodu znajduje się magnetyczna końcówka, która dzięki wbudowanemu magnesowi utrzymuje zegarek w odpowiedniej pozycji i tym samym zapobiega nieumyślnemu odpięciu się smartwatcha od ładowarki. Co więcej, dzięki wystającym pinom sprężynującym możesz mieć pewność, że adapter idealnie dolega do styków w opasce.
Kompatybilny z modelami:
- smartband M5,
- smartband M6,
- smartband M7,
- Xiaomi Mi Band 5,
- Xiaomi Mi Band 6.
Dane techniczne
| Długość przewodu | 50 cm |
| Rodzaj | Kabel |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Zasilający |
| Złącza #1 | USB Typ A Męska |
| Standard | USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 110 x 70 x 14 mm |
| Waga | 13 g |
| Pozostałe parametry |
|