Producenci
AKYGA Ładowarka do pojazdów elektrycznych AK-EV-01 29.4V / 2A 60W XLR Cannon
Opis
Ładowarka Akyga Ładowarka do pojazdów elektrycznych Akuyga AK-EV-01 29.4V / 2A 60W XLR Cannon
Dane techniczne
| Długość przewodu | 1 m |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Zasilający |
| Złącza #1 | XLR Męski |
| Złącza #2 | IEC C8 |
| Materiał | ABS |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 100 x 50 x 32 mm |
| Waga | 0.216 kg |