Producenci
AKYGA Zasilacz ATX AK-U4-400 400W 80+ Bronze
Opis
- Gwarancja wysokiej sprawności certyfikowany zasilacz z normą 80 PLUS Bronze
- Realna moc zasilacz dostarcza 400 W mocy ciągłej
- Bogaty pakiet złączy produkt posiada zestaw niezbędnych wtyków
- Cicha praca optymalne chłodzenie podczas pracy na najwyższych obrotach zapewnia wydajny 12 cm wentylator
- Gwarantowana niezawodność produkt posiada wydłużoną gwarancję do 36 miesięcy
- Komplet zabezpieczeń ochronę urządzenia przed uszkodzeniem gwarantuje szereg zabezpieczeń
- Wygodny montaż długie 45 75 cm przewody zapewniają swobodę podczas instalacji w obudowie
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 400 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt wysokim prądem |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Zabezpieczenia / filtry | Automatyczna kontrola prędkości obrotowej wentylatora (AFC) |
| Akcesoria w zestawie | Kabel zasilający w zestawie |
| Wymiary | 140 x 150 x 90 mm |
| Waga | 1.19 kg |
| Pozostałe parametry |
|