Producenci
AKYGA Zasilacz ITX AK-I1-200 200W
Opis
Nowoczesny zasilacz ITX Akyga AK-I1-200 serii Pro o mocy 200W, przeznaczony do montażu w niskich obudowach typu 1U. Stosowany zarówno w obudowach ITX jak i w szafach rackowych.
Został wyposażony w złącze zasilania P4 4pin, 2 złącza MOLEX, 2 złącza SATA oraz uniwersalne 24pin do płyt głównych. Efektywne chłodzenie zapewnia czterocentymetrowy, cichy wentylator o automatycznej regulacji obrotów. Zasilacz charakteryzuje się wysoką sprawnością powyżej 70%. Wykonany został z wytrzymałej, ocynkowanej galwanicznie stali.
Szereg zabezpieczeń (OVP, OCP, OPP, OTP, SCP) oraz filtr PFC zapewniają stabilność pracy zarówno samego zasilacza, jak i zasilanych komponentów, chroniąc przed uszkodzeniem m.in. płytę główną i procesor.
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 200 W |
| Wentylator | 4 cm |
| PFC | Pasywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 2 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | Brak |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt wysokim prądem |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne |
| Zabezpieczenia / filtry | Automatyczna kontrola prędkości obrotowej wentylatora (AFC) |
| Wymiary | 150 x 80 x 40 mm |
| Waga | 580 g |
| Pozostałe parametry |
|