Producenci
AKYGA Zasilacz SFX AK-S1-300 300W
Opis
Nowoczesny zasilacz SFX Akyga AK-S1-300 serii Pro o mocy 300W, został stworzony do montażu w kompaktowych obudowach komputerowych, w których przestrzeń jest ograniczona.
SFX został wyposażony w złącze zasilania P4 4pin, 2 złącza MOLEX, 2 złącza SATA oraz uniwersalne złącze 24pin do płyt głównych. Dla lepszego efektu chłodzenia wyposażono go w 80 mm cichy wentylator o automatycznej regulacji obrotów. Zasilacz charakteryzuje się wysoką sprawnością powyżej 70%. Wykonany został z wytrzymałej, ocynkowanej galwanicznie stali.
Zasilacz został wyposażony w szereg zabezpieczeń (OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP) oraz filtr APFC zapewniają stabilność pracy zarówno samego zasilacza, jak i zasilanych komponentów, chroniąc przed uszkodzeniem m.in. płytę główną i procesor.
W zestawie wraz z zasilaczem znajduje się kabel zasilający.
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 300 W |
| Wentylator | 8 cm |
| PFC | Pasywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 2 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | Brak |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt wysokim prądem |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Zabezpieczenia / filtry | Automatyczna kontrola prędkości obrotowej wentylatora (AFC) |
| Akcesoria w zestawie | W zestawie wraz z zasilaczem znajduje się kabel zasilający. |
| Wymiary | 63,5 x 125 x 100 mm |
| Waga | 0.8 kg |
| Pozostałe parametry |
|