Producenci
AKYGA Zasilacz TFX AK-T1-300 300W
Opis
Zasilacz TFX Akyga AK-T1-300 o mocy 300W to zaawansowany, kompaktowy zasilacz przeznaczony do systemów mini i media PC. Wspiera wszystkie najnowsze standardy konstrukcyjne, zapewniając wysoką wydajność i stabilność pracy.
Został wyposażony w złącze 4pin, złącze MOLEX, 3 złącza SATA oraz uniwersalne 24pin do płyt głównych. Gwarantem wysokiej sprawności urządzenia jest zgodność z certyfikatem 80 PLUS, dzięki której użytkownik ma pewność, że co najmniej 80% energii przekazywanej przez zasilacz jest odbierane przez podzespoły komputera, a jedynie 20% (lub mniej) energii zostaje utracone pod postacią ciepła. Efektywne chłodzenie zapewnia ośmiocentymetrowy, wydajny i cichy wentylator. Zasilacz idealnie nadaje się do obudów systemów komputerowych małych i średnich wielkości dzięki zoptymalizowanemu zestawowi kabli o długości do 36 cm. Wykonany został z wytrzymałej, ocynkowanej galwanicznie stali.
Zasilacz został wyposażony w szereg zabezpieczeń (OVP, OCP, OPP, OTP, SCP, UVP) oraz filtr APFC zapewniają stabilność pracy zarówno samego zasilacza, jak i zasilanych komponentów. TFX AK-T1-300 to wysokiej jakości produkt spełniający bieżące wymogi i odpowiadający nowoczesnym standardom.
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 300 W |
| Wentylator | 8 cm |
| PFC | Tak |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 1 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 3 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Zabezpieczenia / filtry | Automatyczna kontrola prędkości obrotowej wentylatora (AFC) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt wysokim prądem |
| Wymiary | 175 x 85 x 65 mm |
| Waga | 836.4 g |
| Pozostałe parametry |
|