Producenci
AMERICAN TOURISTER Kosmetyczka Flashline shadow black
Opis
Doskonała kosmetyczka na każdą podróż
Praktyczność i wygoda
Kuferek na kosmetyki American Tourister Flashline to idealne rozwiązanie dla osób ceniących porządek i wygodę podczas podróży. Liczne przegródki i kieszonki oraz specjalne taśmy pozwolą Ci wygodnie zapakować wszystkie kosmetyki i zachować wśród nich porządek. Dodatkowo jest wyposażony w wodoodporną kieszeń na mokre przedmioty.
Wysoka jakość wykonania
Kosmetyczka American Tourister o pojemności 16 l wykonana jest z trwałego, odpornego na uszkodzenia materiału, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Solidne zamki błyskawiczne oraz wytrzymała rączka zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas transportu. Do dyspozycji masz również odczepiany pas na ramię.
Styl i elegancja
Elegancki design kuferka sprawia, że kosmetyczka prezentuje się niezwykle stylowo. Uniwersalny kolor i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że kuferek będzie doskonale pasował do każdego bagażu.
Ekologiczny materiał
Wewnętrzna tkanina została wykonana z poddanych recyklingowi butelek PET. Wykorzystano do tego technologię Recyclex. Dzięki temu kuferek dał drugie życie 4 plastikowym butelkom.
Co w opakowaniu?
Kosmetyczka American Tourister Flashline
Dane techniczne
| Rodzaj | Klasyczna |
| Materiał | ABS |
| Lusterko | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Głębokość | 21.5 cm |
| Waga | 1 kg |
| Pozostałe parametry |
|