AOC Moniotr CU34V5CW 34 cali 100Hz Curved VA HDMI DP USB-C
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: AOC
Kod produktu: 1_889637
Opis
Monitor CU34V5CW/BK
Elegancka propozycja do pracy zdalnej
AOC CU34V5CW to trójstronny bezramkowy zakrzywiony monitor wyposażony w 34-calową matrycę VA o rozdzielczości QHD UltraWide i formacie 21:9 zapewniającą imponujące oraz wciągające wrażenia z oglądania. Jest gotowy do wspierania każdego złożonego zadania dzięki Picture by Picture MultiView. Oferuje szeroki wachlarz opcji łączności dzięki USB-C z technologią Power Delivery do 65 W, 4 portom USB i HDMI. Loguj się łatwo i bezpiecznie dzięki zintegrowanej z Windows Hello kamerze internetowej.
Realistyczna współpraca i rozmowy wideo
Bezpieczeństwo i szybkość reakcji dzięki kamerze internetowej z certyfikatem Windows Hello
UWQHD - Ultraszeroki QHD
Matryca VA
100Hz Częstotliwość Odświeżania
Skorzystaj z dwukrotnie wyższej częstotliwości odświeżania w porównaniu do innych monitorów i pożegnaj zrywanie klatek i rozmycie ruchu. Dzięki częstotliwości odświeżania 100 Hz każda klatka jest wyświetlana ostro i płynnie, dzięki czemu możesz precyzyjnie wymierzyć serię w każdej strzelance i rozkoszować się płynnym ruchem podczas szybkich wyścigów.
USB-C
Zasilanie Power Delivery 65 W
USB-C to zyskująca popularność technologia umożliwiająca przesyłanie danych i sygnału obrazu oraz zasilanie jednym kablem, która pozwala na ładowanie urządzeń podczas pracy. Za pomocą jednego i smukłego kabla technologia AOC USB-C zapewnia zasilanie z mocą do 65 W, co pozwala na ładowanie konwencjonalnych urządzeń o wysokim/niskim zużyciu energii (jak myszka lub klawiatura), smartfonów i laptopów.
Koncentrator USB
Freesync
Display Port
HDMI
Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane przez konsole do gier najnowszej generacji, aktualnie dostępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p oraz 60 Hz z 2160p (4K).
Głośniki
Flicker Free
Low Blue Light
Zakrzywienie 1500R
Konstrukcja bezramkowa
Podstawa z regulacją wysokości
Picture by Picture (PbP)
Trzyletnia gwarancja
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
CU34V5CW/BK
Proporcje obrazu 21:9
Przekątna ekranu 34''
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 3440 x 1440
Zakrzywienie ekranu 1500 R
Czas reakcji 1 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 3 000:1
Kontrast dynamiczny 20 000 000:1
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x USB (Type C)
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa 2,0 MPix
Pivot Nie
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 34 kW
Klasa energetyczna G
Akcesoria w zestawie
  • Kabel HDMI 1.5
  • Kabel USB-C na C/A 1.8
  • Kabel zasilający
Kolor Czarny
Wysokość 410.5 mm
Szerokość 808.1 mm
Głębokość 250 mm
Waga 9.43 kg
Pozostałe parametry
Regulacja wysokości 130 mm