Producenci
AOC Monitor 23.8 24B2XHM2 VA HDMI
Opis
Cienki i smukły monitor VA o przekątnej 23,8" zapewniający żywe barwy, szeroki zakres kątów oglądania i technologię przyjazną dla wzroku.
Monitor 24B2XHM2 z serii B2 wykorzystuje 23,8-calową matrycę VA Full HD i oferuje szerokie kąty oglądania, precyzyjnie odwzorowane i żywe barwy oraz uniwersalne złącza. Elegancka konstrukcja cechuje się smukłym profilem i bezramkową z 3 stron matrycą, zapewniając możliwość połączenia wielu monitorów bez przerw. Pożegnaj zmęczenie wzroku dzięki technologiom LowBlue oraz FlickerFree firmy AOC.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 24B2XHM2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | VA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 527.04 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 296.46 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 83 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Certyfikaty | EAC |
| Certyfikaty | FCC Class A |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 19 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 320.94 mm |
| Wysokość z podstawą | 419.8 mm |
| Szerokość | 539.47 mm |
| Głębokość | 37.6 mm |
| Głębokość z podstawą | 186.8 mm |
| Waga | 2.7 kg |