AOC Monitor 24,5 cali 25G3ZM/BK VA 240Hz HDMIx2 DPx2 Pivot
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
780.40
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: AOC
Kod produktu: 1_842062
Opis
25G3ZM/BK
Monitor AOC 25G3ZM/BK spełnia potrzeby zarówno graczy uprawiających e-sport i graczy wyczynowych, jak i osób grających amatorsko. Został wyposażony w dynamiczny, 24,5-calowy panel VA o rozdzielczości FHD z funkcją ShadowControl i wyjątkowym współczynnikiem kontrastu wynoszącym 3000:1. W akcji zachwyć szybkością dzięki częstotliwości odświeżania 240 Hz, funkcji Adaptive Sync, GTG na poziomie 1 ms i małemu opóźnieniu wejściowemu.
Rozdzielczość FHD
Matryca VA
240Hz Częstotliwość Odświeżania
240 Hz całkowicie uwalnia moc najlepszych kart graficznych, gwarantując bezprecedensową płynność obrazu na ekranie. Gdy każdy detal jest ostry i każdy ruch wyświetlony wyraźnie, Twoje reakcje mogą zjednoczyć się z akcją i przenieść rozgrywkę na nowy poziom.
0.5ms MPRT Czas reakcji ruchomego obrazu
1ms Czas Reakcj GTG z szarości do szarości
Freesync Premium
Korzystaj z najlepszej jakości obrazu, nawet w szybkich grach. Technologia AMD FreeSyncPremium zapewnia synchronizację częstotliwości odświeżania karty graficznej i monitora, co gwarantuje płynną rozgrywkę na najwyższych poziomie. AMD FreeSync Premium oferuje częstotliwość odświeżania co najmniej 120 Hz, co zmniejsza rozmycie i wyostrza obraz na rzecz większego realizmu. Funkcja LFC eliminuje ryzyko przycinania się gier, gdy liczba klatek spadnie poniżej częstotliwości odświeżania.
HDMI
Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane przez konsole do gier najnowszej generacji, aktualnie dostępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p oraz 60 Hz z 2160p (4K).
Ograniczenie odwracania uwagi przez ramki do minimum pozwala utworzyć najlepsze stanowisko bojowe
Podstawa z regulacją wysokości
Ergonomia
6 trybów gier
AOC G-menu
Funkcje AOC Game Color oraz Shadow Control
Niskie opóźnienie sygnału wejściowego
Dobry do grania na konsoli
Wiele z naszych monitorów najwyższej klasy jest nie tylko przeznaczonych do pracy z komputerami PC, ale jest również zgodna z konsolami. Można je łatwo podłączyć do konsoli Xbox lub PlayStation i cieszyć się doskonałą jakością obrazu. Monitory obsługują częstotliwości do 120 Hz, dzięki czemu nawet modele najnowszej generacji pozwalają grać z najwyższymi ustawieniami.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
25G3ZM/BK
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 24.5''
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 1 ms
Jasność 300 nits
Kontrast statyczny 3 000:1
Kontrast dynamiczny 80 000 000:1
Częstotliwość odświeżania 240 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 255 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 240 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 25 W
Klasa energetyczna E
Akcesoria w zestawie
  • Kabel HDMI 1,8 m
  • Kabel DisplayPort 1,8 m
  • Kabel zasilający
Kolor Czerwony
Kolor Czarny
Wysokość 328.9 mm
Wysokość z podstawą 503 mm
Szerokość 557.3 mm
Głębokość 48 mm
Głębokość z podstawą 258.8 mm