Producenci
AOC Monitor 27 cali U27E3UF 4K IPS HDMIx2 DP Pivot Głośniki
Opis
U27E3UF
Wzmocnij swój widok dzięki 27-calowemu monitorowi UHD IPS U27E3UF, rozdzielczości 3840 x 2160 i podstawie zregulacją wysokości. Zobacz więcej na 27-calowym monitorze U27E3UF UHD IPS o oszałamiającej rozdzielczości 3840x2160. Technologia pozbawiona migotania zapewnia wygodne oglądanie, a podstawa z regulacją wysokości zapewnia ergonomiczną elastyczność. Korzystaj z inteligentnych opcji łączności przy mniejszym zmęczeniu oczu dzięki niskiemu poziomowi emisji światła niebieskiego. U27E3UF to idealny wybór, jeżeli szukasz zwiększonej produktywności i przejrzystości obrazu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | U27E3UF |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.1554 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 21 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 369.6 mm |
| Wysokość (maks.) | 544 mm |
| Wysokość z podstawą | 395.71 mm |
| Szerokość | 613.8 mm |
| Głębokość | 52.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 200.2 mm |
| Waga | 4.3 kg |
| Waga z podstawą | 6.15 kg |