AOC Monitor 27B3HMA2 27 cali VA 100Hz HDMI Głośniki
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
510.90
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: AOC
Kod produktu: 1_913176
Opis
Monitor 27B3HMA2 27 cali VA 100Hz HDMI Głośniki
Wysoka wydajność i klarowność z monitorem FHD o przekątnej 27" i odświeżaniem 100Hz oraz wejściem HDMI
Zobacz obraz w niespotykanej dotąd jakości na monitorach AOC serii B3 z niesamowitym 27-calowym wyświetlaczem FHD VA, który przemieni każdą zawartość w wizualne arcydzieło. Wejdź w sam środek akcji dzięki dynamicznej częstotliwości odświeżania 100 Hz i ultraszybkim MPRT 1ms, zapewniającym niedościgłą wyrazistość i precyzję. Łatwe podłączanie urządzeń: port HDMI pozwala bez trudu podłączyć urządzenia, oferując wspaniałą wydajność do pracy i rozrywki. Ciesz się płynnym obrazem w technologii Adaptive Sync, dzięki której wyświetlana zawartość nabiera nowego wymiaru. Nie tylko obraz, ale i dźwięk 27B3HMA2 ma wbudowane głośniki o mocy 2 W, zapewniające realistyczną oprawą dźwiękową w aplikacjach multimedialnych. Technologia Low Blue Light dba o Twój wzrok, a trójstronnie bezramkowa obudowa oferuje wciągający obraz bez żadnych elementów, które mogłoby rozpraszać Twoją uwagę.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
27B3HMA2
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Zakrzywienie ekranu 0 R
Czas reakcji 8 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 4 000:1
Kontrast dynamiczny 20 000 000:1
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 21 W
Klasa energetyczna E
Kolor Czarny
Wysokość 363.8 mm
Wysokość z podstawą 460 mm
Szerokość 614 mm
Głębokość 44.7 mm
Głębokość z podstawą 229.8 mm