AOC Monitor 27G2SPAE 27 cali IPS 165Hz HDMIx2 DP Głośniki
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
654.40
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: AOC
Kod produktu: 1_832713
Opis
Gracze konkurencyjni pokochają ten wiernie odwzorowujący kolory ekran IPS o przekątnej 27, o współczynniku odświeżania na poziomie 165 Hz, czasie reakcji (MPRT) wynoszącym 1 ma oraz obsługujący funkcję FreeSync Premium. Model ten posiada konstrukcję bezramkową z czerwonymi akcentami.
OGRANICZENIE ODWRACANIA UWAGI PRZEZ RAMKI DO MINIMUM POZWALA UTWORZYĆ NAJLEPSZE STANOWISKO BOJOWE
165HZ CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA
Częstotliwość odświeżania 165 Hz, znacznie przekraczająca standardowe w branży 60 Hz, sprawia, że gry są niezwykle płynne. Zrealizuj potencjał swojej karty graficznej. Zapomnij o zrywaniu klatek i rozmyciu ruchu. Poczuj, jak Twój refleks łączy się w jedno z akcją. Nigdy nie patrz wstecz.
MATRYCA IPS
GŁOŚNIKI
NISKIE OPÓŹNIENIE SYGNAŁU WEJŚCIOWEGO
6 TRYBÓW GIER
FUNKCJE AOC GAME COLOR ORAZ SHADOW CONTROL
AOC G-MENU
DOBRA DO GRANIA NA KONSOLI
Wiele z naszych monitorów najwyższej klasy jest nie tylko przeznaczonych do pracy z komputerami PC, ale jest również zgodna z konsolami. Można je łatwo podłączyć do konsoli Xbox lub PlayStation i cieszyć się doskonałą jakością obrazu. Monitory obsługują częstotliwości do 120 Hz, dzięki czemu nawet modele najnowszej generacji pozwalają grać z najwyższymi ustawieniami.
ZGODNOSĆ Z FREESYNC PREMIUM I G-SYNC
Najwyższa płynność gry bez zakłóceń, niezależnie od używanej karty graficznej. FreeSync Premium zapewnia wysoką częstotliwość odświeżania co najmniej 120 Hz oraz kompensację niskiej liczby klatek dla kart graficznych AMD. Użytkownicy kart NVIDIA mogą korzystać również z dodatkowych funkcji i uzyskiwać najwyższą płynność gier.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
27G2SPAE
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 1 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny 80 000 000:1
Częstotliwość odświeżania 165 Hz