Producenci
AOC Monitor AG493UCX2 49165Hz VA Curved HDMIx3 DP
Opis
Uzyskaj podwójny efekt immersji w grze, korzystając z zakrzywionego monitora AG493UCX2: dzięki ogromnej przestrzeni ekranowej o przekątnej aż 49 (32:9) i olśniewającej rozdzielczości Dual-QHD 5k, korzystasz z ostrego jak brzytwa obrazu, gdziekolwiek spojrzysz. Imponująca częstotliwość odświeżania 165 Hz i obsługa FreeSync Premium Pro gwarantują najwyższą płynność rozgrywki, co dodatkowo zwiększa realizm.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | AG493UCX2 |
| Proporcje obrazu | 32:9 |
| Przekątna ekranu | 48.8'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1193.472 mm |
| Plamka matrycy | 0.2331 mm |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 |
| Zakrzywienie ekranu | 1800 R |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Certyfikaty | WHQL |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 68 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 369.4 mm |
| Wysokość z podstawą | 467.6 mm |
| Szerokość | 1194.4 mm |
| Głębokość | 153.24 mm |
| Głębokość z podstawą | 308 mm |
| Waga | 14.4 kg |