Producenci
AOC Monitor C27G2E 27 cali Zakrzywiony VA 165Hz HDMIx2 DP
Opis
1500R ZAOKRĄGLONY
Zaokrąglony design otacza Cię, umieszczając Cię w centrum akcji i zapewnia immersyjne doświadczenie podczas grania.
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 165 HZ
Częstotliwość odświeżania 165 Hz, znacznie przewyższająca standardowe 60 Hz w branży, sprawia, że gry są płynne jak jedwab. Wykorzystaj pełny potencjał swojej karty graficznej. Zapomnij o rozdarciu ekranu i zamazanych ruchach. Nie oglądaj się wstecz.
PANEL VA
Panele VA (Vertical Alignment) wyświetlają głębokie czernie oraz wysoki kontrast, co zapewnia wyjątkowo wyraziste i jasne obrazy.
AOC G-Menu
AOC G-Menu to darmowe narzędzie, które można zainstalować na komputerze, aby uzyskać pełne dostosowanie w połączeniu z maksymalnym komfortem.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | C27G2E/BK |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 165 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 31 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 73.16 mm |
| Wysokość z podstawą | 227.4 mm |
| Szerokość | 612.4 mm |
| Głębokość | 367.33 mm |
| Głębokość z podstawą | 464.6 mm |
| Waga | 4.14 kg |
| Waga z podstawą | 5 kg |