Producenci
AOC Monitor C27G2ZE 27 VA 240 Hz Curved HDMIx2 DP
Opis
Zakrzywiona matryca VA 27 cali: 300 nitów, 240 Hz, 0,5 ms oraz technologia FreeSync Premium
AOC C27G2ZE o zakrzywionym ekranie jest wyposażony w matrycę VA o przekątnej 27 cali i krzywiźnie 1500R. Częstotliwość odświeżania wynosząca 240 Hz, jasność na poziomie 300 nitów, czas reakcji 0,5 ms i niskie opóźnienie wejścia zapewniają płynność wyświetlania i fantastyczną jakość obrazu.
0.5 ms
Czas reakcji piksela wynoszący 0.5 ms oznacza prędkość bez rozmycia, poprawiając wrażenia z grania. Szybka akcja i dramatyczne przejścia są przedstawiane płynnie, bez irytujących efektów duchów. Wybierz odpowiednią drogę do sukcesu i nie daj się zatrzymać powolnemu ekranowi.
Curved
Zakrzywiona konstrukcja otacza użytkownika, umieszczając go w samym centrum akcji i zapewniając wciągające wrażenia z grania.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | C27G2ZE/BK |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.312 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.888 mm |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 0.5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 255 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 240 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | GOST-R |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 31 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 367.33 mm |
| Wysokość z podstawą | 398.6 mm |
| Szerokość | 612.37 mm |
| Głębokość | 73.16 mm |
| Głębokość z podstawą | 227.4 mm |
| Waga | 4.1 kg |
| Waga z podstawą | 5.5 kg |