AOC Monitor C27G4ZXE 27 cali Zakrzywiony Fast VA 280Hz HDMIx2 DP
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
895.30
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: AOC
Kod produktu: 1_930176
Opis
UWOLNIJ SWÓJ POTENCJAŁ
Zwiększ wrażenia z gry na 27-calowym zakrzywionym ekranie FHD Fast VA z częstotliwością odświeżania 280 Hz i czasem MPRT 0,3 ms.
"Zapewnij sobie większe wrażenia w grach na monitorze AOC C27G4ZXE, zaprojektowanym z myślą o doskonałej wydajności. 27-calowy zakrzywiony monitor jest wyposażony w panel Fast VA z czasem reakcji GtG do 1 ms, częstotliwością odświeżania 280 Hz i błyskawicznym czasem reakcji 0,3 ms. Wygrywaj dzięki niskiemu opóźnieniu wejścia i płynności obrazu w technologiach Adaptive Sync i HDR 10, zapewniających czystą grafikę i szybką reakcję. Podstawa eSports i AOC G-Menu dają Ci przewagę, jednocześnie zapewniając kontrolę nad wrażeniami z gry. "
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 280 HZ
Monitor AGON firmy AOC z przełomową częstotliwością 280 Hz zmienia reguły gry dla rywalizujących graczy. Błyskawiczna szybkość i precyzyjna precyzja monitora AGON firmy AOC przekładają się na niezaprzeczalną przewagę w szybkich grach, umożliwiając szybszą reakcję i trafianie w cele z niezrównaną dokładnością.
ZAKRZYWIENIE 1500R
ADAPTIVE SYNC
CZAS REAKCJI MPRT 0,3 MS
PRZEŻYJ GRĘ W PEŁNI Z HDR10
STOJAK MONITORA E-SPORTOWEGO
NISKIE OPÓŹNIENIE SYGNAŁU WEJŚCIOWEGO
AOC G-MENU
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
C27G4ZXE
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy Fast VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Zakrzywienie ekranu 1500 R
Czas reakcji 0.3 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 4 000:1
Kontrast dynamiczny 80 000 000:1
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 30 W
Klasa energetyczna E
Akcesoria w zestawie
  • Kabel HDMI
  • Kabel Displayport
  • Kabel zasilający
Kolor Czarny
Wysokość 367.64 mm
Wysokość z podstawą 457 mm
Szerokość 611.5 mm
Głębokość 78.68 mm
Głębokość z podstawą 177 mm