AOC Monitor C27G4ZXU 27 cali Zakrzywiony Fast VA 280Hz HDMIx2 DP
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
917.10
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: AOC
Kod produktu: 1_930180
Opis
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
C27G4ZXU
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy Fast VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Zakrzywienie ekranu 1500 R
Czas reakcji 0.3 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 4 000:1
Kontrast dynamiczny 80 000 000:1
Częstotliwość odświeżania 280 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 4 x USB 3.0
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Standard VESA 100 x 100
Klasa energetyczna E
Akcesoria w zestawie
  • Kabel HDMI
  • Kabel Displayport
Kolor Czarny
Wysokość 367.64 mm
Wysokość z podstawą 395.8 mm
Wysokość (maks.) 515.8 mm
Szerokość 611.5 mm
Głębokość 78.68 mm
Głębokość z podstawą 227.6 mm