Producenci
AOC Monitor CU34G2X/BK 34 cale VA 144Hz 1ms HDMIx2 DP
Opis
34-calowy zakrzywiony monitor dla graczy z częstotliwością odświeżania 144 Hz, czasem reakcji 1 ms i panoramicznym ekranem 21:9
CU34G2X przenosi wrażenia z grania na najwyższy poziom. Dzięki rozdzielczości WQHD, ten 34-calowy zakrzywiony monitor wyświetla niezwykle szczegółowy i ostry obraz. Poza tym, częstotliwość odświeżania 144 Hz, czas reakcji 1 ms i obsługa AMD FreeSync zapewniają doskonale płynną rozgrywkę.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | CU34G2X/BK |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu | 34'' |
| Typ matrycy | VA |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 mm |
| Plamka matrycy | 0.2745 mm |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 146 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 73 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|