AOC Monitor Q27B3CF2 27 cali IPS 100Hz HDMI USB-C HAS
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
911.70
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: AOC
Kod produktu: 1_915963
Opis
Odkryj monitory AOC serii B3, które są idealnym połączeniem innowacji oraz elegancji i oferują niedościgłe wrażenia wzrokowe. Każda klatka na wspaniałym 27-calowym wyświetlaczu QHD IPS ożywa, a częstotliwość odświeżania 100 Hz z imponującym współczynnikiem MPRT 1 ms pozwala oglądać filmy tak jak w kinie. Korzystaj z wygodnego portu USB-C 65 W do podłączania i ładowania urządzeń, by uprościć cyfrowe aspekty życia. Ciesz się płynnym obrazem w technologii Adaptive Sync, dzięki której wyświetlana zawartość nabiera nowego wymiaru. Ten monitor jest ucieleśnieniem minimalizmu w smukłej ramce z wąską częścią dolną. Ma ona wysokość zaledwie 9,5 mm w porównaniu ze standardowymi wymiarami 1517mm. To świadectwo naszego umiłowania piękna. Stojak z regulacją wysokości jest jak narzędzie w rękach rzeźbiarza i pozwala ustawić monitor pod idealnym kątem.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
Q27B3CF2
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.2331 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 1 ms
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 1 500:1
Kontrast dynamiczny 20 000 000:1
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 115 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 100 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 35 W
Klasa energetyczna E
Akcesoria w zestawie
  • Kabel HDMI
  • Kabel USB-C na C
  • Kabel zasilający
Kolor Czarny
Wysokość 356.7 mm
Wysokość z podstawą 398.6 mm
Wysokość (maks.) 508.6 mm
Szerokość 616.6 mm
Głębokość 45.6 mm
Głębokość z podstawą 229.8 mm