AOC Monitor Q27E3UMF 27 cali VA HDMI DP Pivot Głośniki
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
862.50
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: AOC
Kod produktu: 1_889627
Opis
Bądźcie o wiele więcej jako zespół.
27-calowy wyświetlacz QHD VA z niezbędnymi funkcjami zapewniającymi długie godziny wydajnej pracy.
Rozdzielczość QHD
Matryca VA
75Hz Częstotliwość Odświeżania
Uzyskaj przewagę! Dzięki częstotliwości odświeżania 75 Hz, matryca wyświetla 75 klatek co sekundę. Częstotliwość odświeżania 75 Hz zapewnia o 25% wyższą szybkość od tego, co oferuje większość podstawowych monitorów z częstotliwością 60 Hz, a nadal pozwala zachować rozsądną cenę i zaoferować dodatkowe klatki graczom, którzy pragną pokonać swoich przeciwników.
Adaptive sync
HDMI
Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane przez konsole do gier najnowszej generacji, aktualnie dostępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p oraz 60 Hz z 2160p (4K).
Display Port
Koncentrator USB
Głośniki
Konstrukcja bezramkowa
Smukły wygląd
Flicker Free
Low Blue Light
Kensington Lock
Trzyletnia gwarancja
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
TCO Certified Tak
Model
Q27E3UMF
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 2560 x 1440
Zakrzywienie ekranu 0 R
Czas reakcji 4 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 4 000:1
Kontrast dynamiczny 20 000 000:1
Częstotliwość odświeżania 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 26 kW
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Kabel DisplayPort
  • Kabel HDMI
  • Kabel zasilający
  • Instrukcja obsługi w języku polskim
Kolor Czarny
Wysokość 396.2 mm
Wysokość z podstawą 544 mm
Szerokość 614.7 mm
Głębokość 52.8 mm
Głębokość z podstawą 201.3 mm