Producenci
AOC Monitor Q27G3XMN 27 cali VA 180Hz HDMI DP Pivot
Opis
Monitor Q27G3XMN 27 cali VA 180Hz HDMI DP Pivot
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | Q27G3XMN/BK |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Mini-LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.31 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.88 mm |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 700 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 180 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 365.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 403.3 mm |
| Wysokość (maks.) | 533.3 mm |
| Szerokość | 614.4 mm |
| Głębokość | 71.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 302.6 mm |