AOC Monitor Q27G3XMN 27 cali VA 180Hz HDMI DP Pivot
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: AOC
Kod produktu: 1_894493
Opis
Monitor Q27G3XMN 27 cali VA 180Hz HDMI DP Pivot
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
Q27G3XMN/BK
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Mini-LED
Obszar widzialny w pionie 336.31 mm
Obszar widzialny w poziomie 597.88 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 5 ms
Jasność 700 cd/m²
Kontrast statyczny 4 000:1
Kontrast dynamiczny 80 000 000:1
Częstotliwość odświeżania 180 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA 100 x 100
Klasa energetyczna G
Kolor Czarny
Wysokość 365.5 mm
Wysokość z podstawą 403.3 mm
Wysokość (maks.) 533.3 mm
Szerokość 614.4 mm
Głębokość 71.8 mm
Głębokość z podstawą 302.6 mm