Producenci
AOC Monitor Q27V4EA 27 IPS HDMI DP Głośniki
Opis
Model Q27V4EA oferuje trójstronnie bezramkowy i płaski ekran IPS o przekątnej 27 z rozdzielczością QHD w minimalistycznej i kompaktowej oprawie. Ten wyposażony w bogaty zestaw funkcji monitor wykorzystuje technologie przyjazne dla wzroku, jak eliminacja migotania i niskie natężenie światła niebieskiego, a także synchronizację adaptacyjną i częstotliwość odświeżania 75 Hz.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | Q27V4EA |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | WEEE |
| Certyfikaty | WHQL |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 364.2 mm |
| Wysokość z podstawą | 462 mm |
| Szerokość | 613.7 mm |
| Głębokość | 46.3 mm |
| Głębokość z podstawą | 187.2 mm |
| Waga | 4.65 kg |