Producenci
AOC Monitor U27B3M 27 cali VA 4K HDMIx2 DP Głośniki
Opis
Popraw swoje wrażenia wizualne dzięki AOC U27B3M. Ten 27-calowy monitor UHD ma panel VA o głębokim kontraście i bogatych kolorach, a odświeżanie 60 Hz zapewnia płynny obraz. Ciesz się wyraźnym i stabilnym obrazem w technologii AdaptiveSync i HDR10. Niski poziom emisji światła niebieskiego i technologia eliminująca migotanie redukują zmęczenie wzroku. Standardowa podstawa umożliwia stabilny i niedowodny montaż wszędzie tam, gdzie pracujesz.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | U27B3M |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 27 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 363.8 mm |
| Wysokość z podstawą | 460 mm |
| Szerokość | 614 mm |
| Głębokość | 45.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 229.8 mm |
| Waga | 3.34 kg |
| Waga z podstawą | 3.79 kg |