Producenci
AOC Monitor U27G3X 27 cali IPS 4K 160Hz HDMIx2 DPx2 Pivot
Opis
U27G3X/BK
Dzięki 27-calowemu monitorowi 4 UHD U27G3X/BK doświadczysz niezrównanych wrażeń podczas gier: częstotliwość odświeżania 160 Hz, czas reakcji 1 ms, wyrazisty panel IPS oraz kompatybilność z technologią GSync.
Monitor U27G3X/BK ma potężne możliwości, oferując oszałamiającą rozdzielczość 4K UHD 3840x2160, dzięki której każdy detal jest niesamowicie wyraźny i realistyczny. Ze względu na połączenie błyskawicznego czasu reakcji 1 ms GtG i wysokiej częstotliwości odświeżania 160 Hz monitor gwarantuje płynne odwzorowanie ruchu i redukcję efektu zjawy, zapewniając przewagę podczas gier. Dzięki obsłudze HDMI monitor U27G3X/BK zapewnia szerokie możliwości podłączania urządzeń gamingowych, stanowiąc uniwersalne rozwiązanie do fascynujących gier, które wymagają szybkiego reagowania.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | U27G3X/BK |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 160 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 32 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 366.3 mm |
| Wysokość (maks.) | 414.6 mm |
| Wysokość z podstawą | 544.6 mm |
| Szerokość | 613.9 mm |
| Głębokość | 52 mm |
| Głębokość z podstawą | 258.8 mm |
| Waga | 3.88 kg |
| Waga z podstawą | 5.23 kg |