Producenci
AOC Monitor U27P2CA 27 IPS 4K HDMIx2 DP USB-C Pivot
Opis
U27P2CA idealnie nadaje się dla profesjonalistów i firm poszukujących zwiększonej wydajności oraz bogatego zestawu złączy. Monitor jest wyposażony w złącze USB-C z funkcją zasilania Power Delivery z mocą 65 W, 4 złącza USB 3.2 oraz matrycę IPS o przekątnej 27 z szerokimi kątami oglądania i rozdzielczością 4K UHD. Ten monitor jest również gotowy do grania dzięki funkcji Adaptive Sync gwarantującej płynną rozgrywkę bez wysiłku.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model | U27P2CA |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.1554 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 50 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | Energy Star |
| Certyfikaty | TCO |
| Certyfikaty | WEEE |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 369.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 394.5 mm |
| Szerokość | 613.6 mm |
| Głębokość | 51.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 200.1 mm |
| Waga | 7.1 kg |