Producenci
APC APCRBC105 Akumulator do SUA2200RMXLI3U / SUA3000RMXLI3U
Opis
Zamienne kasety akumulatorów
APC Replacement Battery Cartridge #105
Przed zakupem należy sprawdzić dokładnie kompatybilność baterii: http://www.apc.com/products/family/index.cfm?id=152
Dane techniczne
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 8 |
| Pojemność akumulatora | 864 VAh |
| Wymagania środowiskowe | - Środowisko operacyjne: 0 - 40 °C |
| Akcesoria w zestawie | - Wszystkie wymagane złącza |
| Kolor | Stalowy |
| Wymiary | - Wysokość: 108 mm |
| Waga | 24.55 kg |
| Pozostałe parametry | - Typ akumulatora: Bezobsługowe baterie ołowiowo-kwasowe |