Producenci
APC APCRBC113 Wymienny zestaw akumulatorów do APC
Opis
Wymienny akumulator APC113
Oryginalna wymienna kaseta akumulatorowa (RBC) firmy APC została przetestowana i certyfikowana pod kątem 100% zgodności z konkretnym zasilaczem UPS APC. Ten kwasowo-ołowiowy zestaw RBC ma żywotność od trzech do pięciu lat, co zapewnia niezawodne wsparcie i wydłuża żywotność UPS. Zestaw RBC firmy APC jest dostarczany w pełni zmontowany i gotowy do użycia.
Dane techniczne
| Rodzaj | Akumulator |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 24 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 102 x 133 x 152 mm |
| Waga | 6.8 kg |
| Pozostałe parametry | Brak możliwości montażu w szafie rack |