Producenci
APC APCRBC117 Wymienny zestaw akumulatorów do APC
Opis
Zamienna kaseta akumulatorowa APC nr 117
Dane techniczne
| Rodzaj | Akumulator |
| Liczba akumulatorów | 10 |
| Napięcie | 120 V |
| Pojemność akumulatora | 600 VAh |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura eksploatacji 0 - 40 °C |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | - Maksymalna wysokość 76mm , 7.6cm |
| Waga | 22.27 kg |
| Pozostałe parametry | - Typ akumulatora: Bezobsługowy szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z elektrolitem w postaci żelu szczelny |