Producenci
APC APCRBC143 Akumulator do SMX2200HV/SMX3000HV/SMX120BP
Opis
Oryginalne akumulatory APC RBC(TM) przeszły odpowiednie testy i otrzymały certyfikaty zgodności. Umożliwiają przywrócenie wydajności zasilacza UPS zgodnie z oryginalną specyfikacją.
Dane techniczne
| Rodzaj | Akumulator |
| Liczba akumulatorów | 10 |
| Napięcie | 120 V |
| Pojemność akumulatora | 600 VAh |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura eksploatacji: 0 - 40 °C |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | - Maksymalna wysokość: 225mm , 22.5cm |
| Waga | 22.27 kg |
| Pozostałe parametry | - Typ akumulatora: Bezobsługowy szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z elektrolitem w postaci żelu szczelny |