Producenci
APC Akumulator APCRBCV202 Replacement Battery Cartridge #202 do Easy UPS SRV/SRVS 2000VA
Opis
Jest to wymienna kaseta akumulatorowa firmy APC zaprojektowana w celu zapewnienia pełnej zgodności z systemem APC Easy UPS. Wymienny akumulator APCRBCV202 9 Ah 72 Vdc został przetestowany i zatwierdzony do przywrócenia wydajności Easy UPS do oryginalnych specyfikacji. Wymienny moduł akumulatorowy do montażu w stojaku składa się z sześciu ogniw. Jest to zamienna bateria VRLA z 2-letnią gwarancją. Ten RBC jest kompatybilny z modelami stelażowymi Easy UPS SRV/SRVS 2000VA.
Dane techniczne
| Rodzaj | Akumulator |
| Liczba akumulatorów | 6 |
| Napięcie | 72 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Wysokość 64.8 x szerokość 150.9 x głębokość 98.6 mm |
| Waga | 15 kg |
| Pozostałe parametry | Możliwość montażu w szafie rack |