Producenci
APC Akumulator APCRBCV208 Replacement Battery Cartridge #208 do Easy UPS SMV/SMVS 2000VA
Opis
Jest to wymienna kaseta akumulatorowa firmy APC zaprojektowana w celu zapewnienia pełnej zgodności z systemem APC Easy UPS. Akumulator wymienny APCRBCV208 7Ah 48 Vdc został przetestowany i zatwierdzony do przywrócenia wydajności Easy UPS do oryginalnych specyfikacji. Wymienny moduł baterii wieży składa się z czterech ogniw. Jest to zamienna bateria VRLA z 2-letnią gwarancją. Ten RBC jest kompatybilny z modelami wieżowymi Easy UPS SMV/SMVS 2000VA.
Dane techniczne
| Rodzaj | Akumulator |
| Liczba akumulatorów | 4 |
| Napięcie | 48 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Wysokość: 130 x szerokość: 151 x głębokość 209 mm |
| Waga | 8 kg |
| Pozostałe parametry | Brak możliwości montażu w szafie rack |