Producenci
APC BACK-UPS 325VA BK325I
Opis
Back-UPS
APC Back-UPS 325, 230V, IEC 320, without auto shutdown software
Dane techniczne
| Moc pozorna | 350 VA |
| Moc czynna | 195 W |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | Biały |
| Typ obudowy | Tower |
| Wymiary | 165 x 91 x 284 mm |
| Waga | 5.73 kg |
| Certyfikaty | Znak C, CE, EN 50091-1, EN 50091-2, GOST, VDE |
| Specyfikacja techniczna | Na wyjściu:
Na wejściu:
Akumulatory i czas podtrzymania:
Komunikacja i zarządzanie:
Ochrona przed przepięciami i filtracja:
Parametry środowiskowe:
|
| W zestawie | 2 szt. - odłączalne kable zasilające IEC C13 na IEC C14,Podręcznik użytkownika |